Корзина
88 отзывов
+38 063-408-15-79
Учснаб Україна: Обладнання для школи, нуш та дитячого садочка, меблі, дошки, стенди, таблички

🐥 Як підготуватися до свята великодня 🐥

🐥 Як підготуватися до свята великодня 🐥

17.04.19

До свята залишилось небагато часу. В очікуванні святкових веселощів пропонуємо підготуватися та дізнатися більше для розуміння суті Великодня.
Умовно розділимо на 4 тематики:

Експериментальні досліди

🐤 На тижні природи ви вже вирощували ростки. Скористайтеся придбаними навичками для нового досвіду. Створіть трав'яну людину з яйця! Для цього знадобляться: Ножиці, капронова шкарпетка, насіння, тирса.
Тирсу засіпаєте в панчоху, насипаєте зверху насіння(спочатку замочене) та зав’язуєте чи зашиваєте. Кладете в шкарлупку яйця. Вже через пару днів очікуємо на появу вазончика.
Для виразності можна намалювати лице)


🐤 Для другого досліду знадобиться дорослий поряд. Зробіть в яйці отвір та видаліть вміст. Промийте за допомогою шприца солоною водою. Капніть пару крапель рослинноїолії та покрутіть. Вставте шматок мотузки. На плиті за допомогою водяної бані розчиніть воскові крейди та залийте. Можете грати з кольорами та заливати шари.
Від такого подарунка до свята великодня мама точно не відмовиться

Пізнавальна програма

🐤 За іграми діти часто починають сприймати свято як казку. Це дуже добре для
запам'ятовування та формування позитивного сприйняття.
Однак, без серйозної розмови не обійтись. Проведіть ранкові зустрічі в форматі невеличкої ілюстрованої розмови. Використовуйте для цього не просто картинки, візьміть дитячу біблію. Також можете взяти інший антураж для створення атмосфери: звичайні монети (30 срібняків), шматок хліба (розділити на останній вечері), мотузка(зв’язати схопленого Ісуса), хрестик (розп’яття), камінець (закриття гробу), яйце без наповнення (пуста гробниця), сушений лавр (воскресіння)


🐤 В різні часи в різних регіонах свято проходить по різному. Буде добре послухати про традиції з перших вуст. Нехай кожен поговорить зі своїми бабусею та дідусем. Вони розкажуть про те, що бачили у своїй сім’ї та місцях де бували. Ранкові зустрічі проведіть в форматі : ділимося досвідом.

Соціальні навички

🐤 Бабуся з дідусем теж хочуть уваги. Подарунок своїми руками підійде до свята Великодня. Пропонуємо виготовити яйця «Фаберже» Надуйте повітряну кульку та обклейте макаронами. Потім її протикають і вині мають. Фарбами імітуються дорогоцінні метали та каміння.


🐤 Прикрасьте клас декором весни. Малюнки та поробки на виставці робіт це добре. Річ про інше. Потрібно створити атмосферу очікування. Використайте вербу, гірлянди, гілочки.
Пошук пасхальних яєць. Гра прийшла до нас нещодавно. Але вже має великий успіх. Чому? Вона одночасно колективна та має певну конкуренцію. Краще розташувати їх не лише в класі. Особлива перевага в можливості присутніх батьків. Така гра до Великодня зближає.

Прикладна праця

🐤 З мамою чи бабусею печемо кулічі та інші традиційні ласощі. Під час ранкового кола зберіть солодкий стіл. Можна і без нього. Головне, щоб діти завели бесіду про враження та поділилися досвідом.


🐤 Зробіть лепбуки власними руками до свята Великодня. Покупні не дадуть того ефекту. Можете навіть не казати дітям, що туди писати. Нехай впродовж тижня вони самі вирішать яка інформація має вагу та повинна в ньому з’явитися.

Потім проведіть урок обміну. Нехай діти самі розкажуть чому обрали саме таке оформлення, кольори, записи. Після можна буде гуртом їх доповнити.


🐤 Приготуйте 2 види писанок та крашанок. Традиційні та особливі.

Для першого етапу знадобиться лекція про види узорів та їх символічне значення. Вони стануть гарними експонатами на виставці.
 Для другого лише фантазія та гарний настрій. Потім діти напишуть на них своє ім’я чи побажання та обміняються ними одним з одним.

з повагою, uchsnab.com.ua