Кошик
80 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 063-408-15-79
Учснаб Україна: Обладнання для школи, нуш та дитячого садочка, меблі, дошки, стенди, таблички

Оформлення класної бібліотеки

Оформлення класної бібліотеки

25.04.19

Оформлення куточка читача в класі

Вчителі Нуш стикнулися з новою проблемою: Ідеї оформлення куточка читача.

куточок читача трансформувався в класну бібліотеку. В декого навіть книжки стоять на поличках. От тільки одне залишається незмінним. Без переліку рекомендацій до читання та нагадування правил поводження із книгою не кожному вдасться зацікавити дітей літературою. Стилізується куточок читача залежно від оформлення класної кімнати. Але не є статичними. Наприклад, ви можете розставити книжки у шафі чи на поличці. Найчастіше ми читаємо книжки з комфортом в тиші. Так, саме до центру тиші легше за все віднести куточок читача:

Тож актуальними виявилися мобільний стенд з підставкою, що просто ставиться. Приблизно так вони можуть виглядати. Та дизайн повність залежить лише від вашої фантазії.

Набирає популярність і другий варіант – Підвісний. Скоріш за все причиною стали такі самі системи в інших 7 зонах.

 

Нова школа приписує комфорт та ергономічний підход у всьому. Продумайте як дитина буде сидіти. Тут не підійдуть звичайні стільці для школи. Вони нагадуватимуть дитині про уроки. Наша мета зробити відчуття домашньої атмосфери.

Модний аксесуар в кожному класі НУШ. Досить лише одного екземпляру для того, щоб хтось зміг усамітнитися.

Можна скористатися спеціальними калимками. Так максимальна кількість дітей зможе читати в один момент. Коштують не дорого, а виглядають стильно.

 

з повагою, https://uchsnab.com.ua