Кошик
82 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 063-408-15-79
Учснаб Україна: Обладнання для школи, нуш та дитячого садочка, меблі, дошки, стенди, таблички

Торгова марка БОМИК

03.05.19

Виробник почав працювати ще в 1990 р.
На той момент фабрика представляла: м'які іграшки. Саме тоді в компанії замислилися про використання безпечних для дітей матеріалів.
Метою стало: найкраще для дітей!
Було вкладено купу часу на сертифікацію товарів. Більш того Бомик не схаменувся на досягнутому та отримав сертифікати Митного союзу і Міжнародної якості.

Фабрика завоювала велику прихильність своїх клієнтів та співробітників. Асортимент значно розширився. Тепер іграшки стали не тільки розважальними. Розвиваюча лінія має величезний успіх та прихильність батьків і педагогів України й за кордоном.
В першу чергу іграшки створені для допомоги розвинення:

  • логічного мислення
  • дрібної моторики
  • просторового мислення
  • уяви
  • образного мислення
  • тренує посидючість
Що ви можете вибрати сьогодні:

Розвиваюча мозаїка

Виглядає як дошка з прорізами. В них є кольорові елементи. По факту розвиваюча іграшка є поєднанням сортеру та класичної мозаїки. Сортер – концентрує увагу на формах. Дитина
Дітям набридає гратися однією і тією ж іграшкою. З мозаїкою ця проблема легко вирішується. З декількох окремих елементів батьки з дитиною віком від 1-3 років складають інші картинки. Потім дитина сама проявляє фантазію і грається.

3д конструктори

Деталі великі, зручно брати маленькими руками. Іграшка розбирається легко, потім деталі можна використовувати в інших іграх. Збирається разом з батьками.


Килимки

Різновид мозаїки. Тільки елементи складаються в довгу доріжку чи навпаки. Згодом можна купити додаткові частини.


Кубики

Добре підходять для вивчення цифр, тварин, букв. Мають додатковий сортер. Видайте короб та назвіть цифру, а потім попросіть малюка знайти її та поставити в правильне місце.


Шнурівка

Дрібна моторика рук та сенсорика розвиваються саме в цій грі. Це не просто конструктор, а вироб власними руками.Пазли

Часи популярності пазлів прийшлися на 2 Тепер вони трансформувалися в цікаві іграшки для дітей яким виповнилося близько півтора року. Суть така: картинка розрізана на декілька частин. Так дитина може розвивати логічне мислення.

Чому так багато різних ігор з одним значенням?

До однієї й тієї ж іграшки дитина звикає. Зрештою вона просто запам’ятовує механіку дій і перестає обдумувати дію. Різні іграшки ставлять дитину перед однаковими задачами в різних інтерпретаціях. Так малюк постійно вчиться вирішати логічну задачу з новими даними.

з повагою, https://uchsnab.com.ua