Корзина
100 отзывов
+38 063-408-15-79
Учснаб Україна: Обладнання для школи, нуш та дитячого садочка, меблі, дошки, стенди, таблички

5 цікавих ідей для новорічних свят з дітьми

5 цікавих ідей для новорічних свят з дітьми

23.12.20

Улюблена тематика замість пряничного будинку

Традиційний кондитерський виріб прекрасний. Гарна ідея трохи врізноманітнити його. Що полюбляє ваш малюк? Зробіть разом те, що підкреслить вашу увагу до його захоплень. Це новорічна прикраса, іграшка та частування одночасно!

Підтримайте сучасні тренди

Глобальне потепління – одна з найголовніших проблем майбутнього. Навчати малюків берегти природу слід з малечку. Повторне використання речей зараз дуже популярна практика. В соціальних сітях існує цілий флешмоб на тему пакування подарунків в старі конспекти та малюнки. Після занять завжди залишаються не потрібні списані зошити та розмальовки. Поговоріть з дитиною про використання їх в пакуванні подарунків для рідних. Крім того, заощаджені кошти можна відкласти в дитячу скарбничку. Бабуся з дідусем точно зрадіють побачивши вклад малюка в майбутнє планети.

Особливі сніжинки

Звичайні новорічні прикраси чудові. Кожна з них унікальна по своєму. Просто настав час подивитись на сніжинки по новому. Зробіть їх тематичними. В інтернеті повно схем. Або створіть власні. Така вправа розвиває фантазію та творчі здібності. Просто візьміть малюнок улюбленого персонажа, складіть пополам та переведіть на складену серветку.

Новорічна гірлянда

Ми звикли до паперових та пластикових гірлянд. Вони красиві, часто їх можна зробити власними руками. В багатьох сім’ях є традиція вішати новорічні прикраси на ялинку з солодощів. Тому дивно, що рідко використовуємо здобні гірлянди.

Організуйте мотиваційну виставку року

Скоріш за все ви вже підбили підсумки року, продумали цілі на майбутній. Та не все можна охопити простим аналізом. Розвиток та прогрес можна охопити лише порівняннями. Крім того деякі цілі треба не тільки ставити та виконувати. Постійна підтримка та нагадування для чого все це – ключовий елемент. Виберіть три напрямки розвитку та розташуйте на стіні фотографії, що символізують початок. Кожні три місяці дитина доповнювати до кожної лінійки одне фото. Воно показуватиме прогрес. Це може бути будь-що. Наприклад, навчання малювати аквареллю. Коли вже здаватиметься, що нічого не вдається. Достатньо буде підняти очі та побачити свій прогрес на стіні. Мотивація забезпечена.