Кошик
82 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 063-408-15-79
Учснаб Україна: Обладнання для школи, нуш та дитячого садочка, меблі, дошки, стенди, таблички

Розвиваючі м'які килимки-мати і доріжки

Розвиваючі м’які килимки-мати і доріжки

Розвиваючі килимки і доріжки це гарна розвага, що направлена у активній ігровій формі на розвиток фізичних та інтелектуальних здібностей дитини віком від декількох місяців. Розвиваючі килимки та доріжки допоможуть розвивати моторику, координацію рухів та спрямовувати енергію у необхідне русло.

Наповнювачем служить щільний м’який поролон або пінополіуретан різної щільності. Чохли бувають, як змінні, так і без змінної поверхні, якою частіше служить полімерна тканина, штучна шкіра або мікрофібра з велюром. Кольори ви можете вибрати з базових або зробити індивідуальне замовлення.

М’які килимки-мати та доріжки для розвитку – типи

  • Класичні ковбики з дугами – це м’які надзвичайно кольорові килимки з яскравими малюнками, та з підвісними іграшками, брязкальцями виготовленими з різних матеріалів. Також можуть бути музичні зони, де після натиснення грає приємна мелодія.
  • Гральні та для розвитку – найчастіше ігрові елементи кріпляться на липучках до великого килимка, і так задумано, що дитина повинна вирішувати задачки, де потрібно розставляти ці елементі за кольором або за зображеними на них геометричними фігурами.
  • Пазли – бувають як великих, так і малих розмірів, можуть бути, як просто різнокольоровими, так і формувати різні візерунки або цільні картинки.
  • Абетки – це декілька матів-килимків, що з’єднуються липучками, на них зображені букви алфавіту. Комплектується зручною сумкою для транспортування, а знімний чохол можна легко чистити та мити.
  • Арифметичні – як, коврики з абеткою, тільки тут цифри.
  • Трансформери – складаються з чотирьох та більше елементів у комплектації та з’єднуються за допомогою липучок.
  • М’які килимки з малюнками – це мати для розвитку з аплікацією, де можуть бути зображені як тваринки, пори року, рослини, тощо.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Количество составных элементов, шт.
Наявність
Страна производитель