Корзина
100 отзывов
+38 063-408-15-79
Учснаб Україна: Обладнання для школи, нуш та дитячого садочка, меблі, дошки, стенди, таблички

Стенд - Малий Парканчик слів (з кишенями)

Под заказ, 7 днейКод: ИМ-19-1813-1

828 грн.

Купить
  • +380 показать номер +380634081579 Менеджер

Стенд стіна слів

Перед вами необхідний куточок для 1 класу нуш. Він кріпиться в навчальні осередки тематичної зони на само різи до стіни.

Що таке стіна слів:

Стенд з кишенями чи магнітними точками. Вчитель використовує його як наочність. Береться тема тижня. Відповідно до неї підбираються слова. Їх пишуть на аркушах. Краще друкувати жирним шрифтом, бо діти можуть не зрозуміти почерк та просто не побачити з далека.

Якщо у вас магнітний стенд стіна слів, то просто кріпіть слова на магніти. Коли він з кишенями вкладайте туди. Коли куточок не потрібен, можна використовувати для іншої інформації. Для цього просто попросіть не підписувати назву.

Діти повинні запам’ятати граматику написів. В кінці тижня за бажанням проводиться тест. За потреби тема тижня повторюється.

Стіна слів 1, 2, 3, 4 клас не змінюється. Лише слова мінятимуться. Тому правильно вибрати стенд універсального оформлення.

В класі нуш тепер є 7 зон де висять навчальні осередки. Всі вони ділять кабінет на зони де діти виконують потрібні вправи. Стіна слів нуш теж відноситься до них.

Дизайн класу – змінюється поступово. Тому не соромтесь придумувати власні ідеї оформлення нуш. Змінюйте, що завгодно: тексти, наповнення, стиль, форму, розміри, кольори.

Характеристики
Основные
Производитель   Адвеста Макс
Страна производитель Украина
Цвет Разные цвета
Пользовательские характеристики
Производитель Адвеста-макс
Информация для заказа
  • Цена: 828 грн.