Куточок настрою
Куточки настрою в новій українській школі це необхідність
Стенди НУШ є зараз основною центральною частиною в концепції нового державного стандарту МОН для початкової освіти. А зокрема куточки настрою, які є обов'язковою необхідністю до запровадження в усіх навчальних закладах в учбовому процесі для учнів молодших класів в Україні. Особливо це актуально та важливо для першокласників, так як це їх правильно спрямовує у правильне русло з перших днів навчання. Нова українська школа потребує значних змін.
Також такі куточки прикрасять інтер'єр та оформлення приміщення класної кімнати, що у свою чергу зробить привабливішим навчання та створить більш приємною атмосферу для малюків в аудиторії узагалі. НУШ оформлення спонукає до творчості, яка сподобається школярам та буде спонукати до спілкування та активної взаємодії між однокласниками.
Без цього нововведення не обійтися і батькам бажано приймати безпосередню участь при оформленні шкільних кімнат разом з класним керівником та іншими працівниками педагогічного колективу, щоб це завдання виконати на бажаному рівні. Так як стандарти НУШ та куточки мій настрій, потрібні в першу чергу для ваших дітей, тому що вони виводять процес навчання у школі на якісно новий рівень.
Які бувають куточки настрою та їх призначення
При оформленні приміщення можна придбати вже існуючі моделі у виробника або зробити замовлення за своїми примхами та уподобаннями. Серед яких є базовими матеріали, розміри, форму та зовнішній вигляд з наповненнями, яке можна виконати за індивідуальним дизайном. Як правило такі стенди для школи найчастіше яскравих кольорів, що будуть обов'язково приємні для ока та викликатимуть приємні емоції. Смороду є однозначно простими та змістовними, де наповнення буде залежати від вибору батьків та досвіду педагогів.
Альо в тій же година смороду поділяються на декілька видів та у використанні, серед яких три є найбільш ходовими, такі як:
- З кишенями – даний вид ще називається стендом екраном настрою, де є певна кількість прозорих кишень, котрі дозволяють комфортно переміщувати фотографії учнів.
- На прищіпках підвісні – головна частина кріпиться на стелю, двері, дошку, потім, діти пишуть маркером ім'я на прищіпках та чіпляють залежно від емоційного стану. Мають обов'язкову ламінацію від подряпин.
- На прищіпках настінні – кріпляться на стіну за допомогою саморізів до стіни, на люверси ставляться стрічки. Залежно від смайлика іменні квіточки чи метелики чіпляються учнями.
Чим важлива інформація емоційного стану для вчителя
Крім гарного оформлення інтер'єру єру картинки, малюнки та фото дадуть вихователю свого класу цінне розуміння, що коїться у колективі і з кожною дитиною у загалі. Педагог без зайвих складнощів та більш просто зможе розбиратися в емоціях своїх підопічних. Що у свою чергу допоможе навчити дітей управляти ними та розрізняти їх, щоб створювати позитивний стан та обстановку у колективі та навчити комунікувати між собою, без створення конфліктних ситуацій. Так як саме від емоцій залежить настрій.