Адресна табличка виготовляється з матеріалу композит, який являє собою пластикову пластину, обшиту металом з усіх боків.
Композит екологічно чистий. Стійкий до погодних змін. Довговічний термін експлуатації.
Стійкий до деформації. Табличка на будинок має ламіноване покриття, що захистить її від подряпин. Саме тому її можна повісити не тільки високо на будинок, але також на ворота та під'їзд.
За бажанням можна вибрати адресну табличку на будинок у будь-якому розмірі, кольорі та написами на Ваш розсуд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Макс Адвеста |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Адресні |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип | Одностороння |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір таблички | 500 х 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


Відправка з 03 травня 2026