
Інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM 21.5" - Windows i5-8400/16 Gb/SSD 256 Gb
89 995 ₴
- Під замовлення
- Код: 10467022
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 175-80-29
Менеджер- +380 (96) 713-40-20Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний інтерактивний кіоск - це пристрій, що суміщує комп'ютер, монітор і сенсорний екран. Дана модель оснащена IPS екраном з кутом огляду 178 градусів. Забезпечує відмінне відображення навіть при яскравому освітленні.
Основна задача пристрою - надання швидкого та зручного доступу до потрібної інформації. Для цього тач. кіоск оснащений процесором Intel Core i5
Сенсорний кіоск (кіоск самообслуговування) призначений для надання користувачу різної інформації без залучення персоналу закладу. Інформаційні кіоски збирають на базі персонального комп'ютера, оснащеного сенсорним монітором і встановленого в ергономічний вандалостійкий, як правило, сталевий корпус.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Інтерактивний сенсорний кіоск, забезпечує доступ до інформації і додатків для спілкування, торгівлі, розваг або навчання.
Область застосування інформаційних кіосків дуже широка, наприклад
заклади охорони здоров'я поліклініки, лікарні, стоматології, аптеки, пансіонати;
заклади культури музеї, галереї;
торговельно-розважальні центри, гіпермаркети, інші торгові організації;
банківські установи;
транспортні вузли вокзали, аеропорти;
кафе, бари, ресторани, готелі, хостели;
виставки;
автосалони;
державні установи;
навчальні заклади;
туристичні агенції;
суди;
спортивні центри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Вбудований динамік | 3 Вт |
| Відео | MPEG1/MPEG2/MPEG4/DivX/ASP/WMV/AVI |
| Діагональ | 21,5" дюйми |
| Діапазон робочих температур | 0℃-50℃ |
| Екран | IPS LCD |
| Живлення | AC100~250V 50/60 HZ |
| Зображення | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º |
| Матеріал | Сталь SPCC |
| Мережа | Wi-fi |
| ОЗП | 8 Гб |
| Операционная система | Android 11 |
| ПЗП | 128 Гб |
| Порти | USB |
| Процессор | 4core |
| Робоча вологість | 10%-85% |
| Роздільна здатність | 1920*1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт якості | ISO9001,CCC,RoHS,FCC |
| Технология | ємнісна |
| Час реакції | 6ms |
| Яркость | 350cd/m2 cd/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 995 ₴

