
Інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM ST 43" (non touch )
74 995 ₴
- Під замовлення
- Код: 10451021
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 175-80-29
Менеджер- +380 (96) 713-40-20Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM ST 43" (non touch) являє собою демонстраційний екран, розміром 43" в антивандальному корпусі.
Основна задача пристроїв - надання швидкого та зручного доступу до потрібної інформації.
Кіоск призначений для надання користувачу різної інформації без залучення персоналу закладу. Інформаційний кіоск працює на ОС Android 7.1, оснащеного сенсорний IPS монітором без функції multitouch.
Інтерактивний сенсорний кіоск non touch забезпечує демонстрацію інформації чи реклами.
Область застосування інформаційних кіосків дуже широка, наприклад
заклади охорони здоров'я поліклініки, лікарні, стоматології, аптеки, пансіонати;
заклади культури музеї, галереї;
торговельно-розважальні центри, гіпермаркети, інші торгові організації;
банківські установи;
транспортні вузли вокзали, аеропорти;
кафе, бари, ресторани, готелі, хостели;
виставки;
автосалони;
державні установи;
навчальні заклади;
туристичні агенції;
суди;
спортивні центри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android |
| Розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Вага в упаковці | 57 кг |
| Діагональ | 43" дюйми |
| Діапазон робочих температур | 5 °C — 35 °C |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º |
| Кількість одночасних дотиків | - |
| ОЗП | 8 Гб |
| Операционная система | Android 11 |
| ПЗП | 128 Гб |
| Порти | USB2.0 — 2 шт, RJ-45 — 1 шт., аудіовихід — 1 шт., HDMI A type – 1 шт |
| Процессор | 4 core |
| Робоча вологість | 10%-90% без конденсації |
| Роздільна здатність | 1920*1080 |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін експлуатації | 24 міс |
| Тип підсвітки | DLED |
| Яркость | 450cd/m2 cd/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 995 ₴

