
Інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM ST-CP 43” (вуличний)
228 995 ₴
- Під замовлення
- Код: 10436028
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 175-80-29
Менеджер- +380 (96) 713-40-20Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Інтерактивний кіоск - це пристрій, що суміщує комп'ютер, монітор і сенсорний екран.
Основна задача пристроїв - надання швидкого та зручного доступу до потрібної інформації.
Сенсорний кіоск (кіоск самообслуговування) призначений для надання користувачу різної інформації без залучення персоналу закладу. Інформаційні кіоски збирають на базі персонального комп'ютера, оснащеного сенсорним монітором і встановленого в ергономічний вандалостійкий, як правило, сталевий корпус.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Інтерактивний сенсорний кіоск, забезпечує доступ до інформації та додатків для спілкування, торгівлі, розваг або навчання.
Область застосування інформаційних кіосків дуже широка, наприклад
заклади охорони здоров'я поліклініки, лікарні, стоматології, аптеки, пансіонати;
заклади культури музеї, галереї;
торговельно-розважальні центри, гіпермаркети, інші торгові організації;
банківські установи;
транспортні вузли вокзали, аеропорти;
кафе, бари, ресторани, готелі, хостели;
виставки;
автосалони;
державні установи;
навчальні заклади;
туристичні агенції;
суди;
спортивні центри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 170 кг |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Відео | MPEG1/MPEG2/MPEG4/DivX/ASP/WMV/AVI |
| Датчик освітленості | наявний |
| Діагональ | 43" дюйми |
| Діапазон робочих температур | -20С до +50С |
| Живлення | AC100~250V 50/60 HZ |
| Зображення | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Комплект поставки | комплект ключів щоб відкрити корпус, пульт ДК, комплект анкеров для кріплення, |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º |
| Матеріал | Сталь SPCC + алюміній |
| Мережа | Wi-fi |
| Мультитач | відсутній |
| ОЗП | 4 Гб |
| Операционная система | Android 11 |
| ПЗП | 64 Гб |
| Порти внутрішні | USB - 2шт, HDMI вхід - 1 шт,RJ45 - 2 шт |
| Порти зовнішні | відсутні |
| Процессор | 6core |
| Робоча вологість | 10%-85% |
| Роздільна здатність | 1920*1080 |
| Розміри пакування | 194 х 89 х 46,5 |
| Стандарт якості | ISO9001,CCC,RoHS,FCC |
| Ступінь захисту ІР | ІР65 |
| Умови застосування | зовнішній |
| Час реакції | 6ms |
| Яркость | 2000 cd/m2 cd/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 995 ₴

