
Інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM RT 43” (Capacitive touch)
112 995 ₴
- Під замовлення
- Код: 10447017
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 175-80-29
Менеджер- +380 (96) 713-40-20Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний інтерактивний кіоск - це пристрій, що суміщує комп'ютер, монітор і сенсорний екран.
Основна задача пристроїв - надання швидкого та зручного доступу до потрібної інформації.
Сенсорний кіоск (кіоск самообслуговування) призначений для надання користувачу різної інформації без залучення персоналу закладу. Інформаційні кіоски збирають на базі персонального комп'ютера з потужним процесором Intel Core 4, оснащеного сенсорним IPS монітором і встановленого в ергономічний вандалостійкий, як правило, сталевий корпус.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Інтерактивний сенсорний кіоск, забезпечує доступ до інформації і додатків для спілкування, торгівлі, розваг або навчання.
Область застосування інформаційних кіосків дуже широка, наприклад
заклади охорони здоров'я поліклініки, лікарні, стоматології, аптеки, пансіонати;
заклади культури музеї, галереї;
торговельно-розважальні центри, гіпермаркети, інші торгові організації;
банківські установи;
транспортні вузли вокзали, аеропорти;
кафе, бари, ресторани, готелі, хостели;
виставки;
автосалони;
державні установи;
навчальні заклади;
туристичні агенції;
суди;
спортивні центри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | є |
| Вага в пакуванні | 50 кг |
| Вага нетто | 45 |
| Діагональ | 43" дюйми |
| Діапазон робочих температур | 5 °C — 35 °C |
| Екран | LG IPS LCD |
| Комплект поставки | Інтерактивний кіоск, кабель живлення - 1 шт., антени WiFi - 1 шт |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º |
| Кількість одночасних дотиків | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| ОЗП | 8 Гб |
| Операционная система | Android 11 |
| ПЗП | 128 Гб |
| Порти на задній панелі | USB 2.0 - 2 шт, RJ45 IN - 1 шт, Роз'єм для WiFi антени - 1 шт. |
| Потужність електроспоживання | 450 Вт |
| Процессор | 4 core (RK3568) |
| Робоча вологість | 10%-90% без конденсації |
| Роздільна здатність | 1920*1080 |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін експлуатації | 36 міс |
| Технологія екрану | ємнісна |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип підсвітки | LED |
| Швидкість курсору | 300 точок на секунду |
| Яркость | 450cd/m2 cd/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 995 ₴

