
Інтерактивна панель INTBOARD GT55 - i5-1130G7/DDR4 16Gb/SSD 256Gb/Intel Iris Xe Graphics
106 480 ₴
- Під замовлення
- Код: 10742006
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 175-80-29
Менеджер- +380 (96) 713-40-20Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна панель являє собою мультимедійну систему на базі ОС Windows.
Матриця інтерактивної панелі INTBOARD забезпечує високу якість передачі кольору, незалежно від кута огляду і з практично повною відсутністю інверсії колірної гами.
Управління елементами на екрані мало чим відрізняється від принципу роботи зі смартфоном. Дисплей розпізнає одночасні дотики у двадцяти точках. Введення і управління здійснюється як за допомогою пальців руки, так й з використанням стилуса.
У великих корпоративних будівлях і кампусах інтерактивні дисплеї INTBOARD можна використовувати також, в якості довідкових стендів, для відвідувачів або як засіб зв'язку для співробітників. На них можна відображати інтерактивний план будівлі або карту кампуса для відвідувачів, новини компанії та інформацію про її успіхи або анонсувати майбутні заходи та благодійні проєкти з можливістю електронної реєстрації.
Завдяки вибору прикладного програмного забезпечення, інтерактивні дисплеї забезпечують унікальні можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстом, таблицями, відео, зображеннями і графічними об'єктами, в тому числі 3D.
В комплект поставки входить безкоштовне програмне забезпечення “INTBOARD SPACE”. Це постійно оновлювана бібліотека сервісів для проведення та створення власних інтерактивних уроків. Усі додатки в сервісі згруповані за шкільними та загальними дисциплінами. В “INTBOARD SPACE” – ви знайдете такі розділи математика, географія, біологія, українська мова, астрономія, історія, хімія, фізика, іноземні мови, природознавство, інформатика, музика, тестування, презентації, інклюзія, загальні та 3D-моделювання.
Окрім сервісів, в “INTBOARD SPACE” ви знайдете інструкції, вебінари від спеціалістів компанії та посилання на завантаження базового ПЗ для роботи з інтерактивною панеллю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Windows |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакуванні | 39 кг |
| Вага нетто | 28 |
| Діагональ | 55 дюйми |
| Ефективна область відображення, (W) * (V), мм | 1211 х 682 |
| Комплект поставки | Панель, пульт ДУ, настінне кріплення, маркер - 1 шт., указка - 1 шт |
| Контрастность | 40001 |
| Угол обзора | 178° |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мультитач | 20 торкань |
| Операционная система | Без операційної системи |
| Потужність динаміків | 2 х 15 Вт |
| Потужність електроспоживання | 450 Вт |
| Процессор | - |
| Підтримка ОС | Windows 11/10/8/7/Vista/ХР |
| Ресурс роботи матриці | 50000 год |
| Розмір панелі, W*H*D, мм | 1265 х 736 х 58 |
| Технология | інфрачервона |
| Тип матрицы | IPS |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ OPS ПК | ПОСТАВЛЯЕТЬСЯ ОПЦІЙНО |
| Швидкість курсору | 300 точок на секунду |
| Яркость | 400 cd/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 480 ₴

