
Інтерактивна панель INTBOARD LT75 CFW PC Android 14.0
149 875 ₴
- Під замовлення
- Код: 10248010
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 175-80-29
Менеджер- +380 (96) 713-40-20Менеджер
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна панель INTBOARD GT65CF W Android 11.0 – це найновіший крок у розвитку інтерактивних технологій, що відкриває нові можливості для навчання, презентацій та співпраці в бізнесі. Завдяки передовим технологіям та розширеною функціональності, ця панель відзначається вражаючою продуктивністю та забезпечить вам високий рівень комфорту під час використання.
Дана модель має вбудовані камеру та мікрофон, а також, сканер відбитка пальця. З вбудованим мікрофоном та камерою інтерактивна панель стає ідеальним інструментом для проведення онлайн уроків або віртуальних зустрічей. Вчителі та співробітники можуть легко взаємодіяти з учнями або колегами в режимі реального часу.
Вбудована камера дозволяє вчителям записувати свої уроки або презентації. Це стає важливим інструментом для підготовки матеріалів або архівації уроків для подальшого використання.
Інтерактивні панелі з вбудованими камерами та мікрофонами дозволяють створити компактний та функціональний центр для навчання чи роботи, що допомагає вам ефективніше використовувати час та ресурси.
Інтерактивна панель поставляється з програмним забезпеченням для бездротового підключення до зовнішніх ПК.
При необхідності ми можемо відразу встановити ОРS комп'ютер на базі потужного процесора сімейства Intel Core.
В комплект поставки входить безкоштовне програмне забезпечення “INTBOARD SPACE”. Це постійно оновлювана бібліотека сервісів для проведення та створення власних інтерактивних уроків. Усі додатки в сервісі згруповані за шкільними та загальними дисциплінами. В "INTBOARD SPACE" - ви знайдете такі розділи математика, географія, біологія, українська мова, астрономія, історія, хімія, фізика, іноземні мови, природознавство, інформатика, музика, тестування, презентації, інклюзія, загальні та 3D-моделювання.
Окрім сервісів, в "INTBOARD SPACE" ви знайдете інструкції, вебінари від спеціалістів компанії та посилання на завантаження базового ПЗ для роботи з інтерактивною панеллю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ екрану (дюйм) | 65" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | v5.0 |
| OPS PC | поставляється опційно |
| VESA | 600*400 |
| Вага в пакуванні | 63 кг |
| Вага нетто | 51 |
| Графічний процесор | Mali-G52 MP2 (2EE) |
| Діагональ | 75 дюйми |
| Ефективна область відображення, (W) * (V), мм | 1649.66 х 927.93 |
| Комплект поставки | WIFI - 1 шт, Маркери - 2 шт, Указка - 1 шт, Пульт ДК - 1 шт, Кабель живлення - 1 шт, Кабель HDMI-HDMI - 1 шт, Кабель USB touch - 1 шт, комплект настінного кріплення |
| Контрастность | 50001 |
| Угол обзора | 178° |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мультитач | 40 торкань (Windows), 20 торкань (Android) |
| Операционная система | Android 14 |
| ПЗП | 128 Гб |
| Покриття скла | Антівідблиск |
| Потужність електроспоживання | 650 Вт |
| Процессор | 8 Cores-A55 1.2GHz |
| Підтримка ОС | Windows 11/10/8/7/Vista/ХР |
| Розмір панелі, W*H*D, мм | 1692.1 * 1049 * 99 |
| Твердість скла | Mohs 9 |
| Технология | інфрачервона |
| Тип матрицы | IPS |
| Швидкість курсору | До 300 точок на секунду |
| Яркость | 450 cd/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 875 ₴

