Торгова марка БОМИК
Виробник почав працювати ще в 1990 р.
На тій момент фабрика являла: м'яка які іграшки. Саме тоді в компанії замислилися про використання безпечних для дітей матеріалів.
Метою стало: найкраще для дітей!
Було вкладено купу часу на сертифікацію товарів. Більш того Бомик не схаменувся на досягнутому та отримав сертифікати Митного союзу і Міжнародної якості.
Фабрика завоювала велику прихильність своїх клієнтів та співробітників. Асортимент значно розширився. Тепер іграшки стали не тільки розважальними. Розвиваюча лінія має величезний успіх та прихильність батьків і педагогів України й за кордоном.
В першу чергу іграшки створені для допомоги розвинення:
- логічного мислення
- дрібної моторики
- просторового мислення
- уяви
- образного мислення
- тренує посидючість
Розвиваюча мозаїка
Виглядає як дошка з прорізами. У них є кольорові елементи. За фактом розвиваюча іграшка є поєднанням сортеру та класичної мозаїки. Сортер – концентрує увагу на формах. Дитина
Дітям набридає гратися однією і тією ж іграшкою. З мозаїкою ця проблема легко вирішується. З декількох окремих елементів батька з дитиною віком від 1-3 років складають інші картинки. Потім дитина сама проявляє фантазію і грається.
3д конструктори
Деталі великі, зручно брати маленькими руками. Іграшка легко розбирається, потім деталі можна використовувати в інших іграх. Збирається разом з батьками.
Різновид мозаїки. Тільки елементи складаються в довгу доріжку чи навпаки. Згодом можна купити додаткові частини.
Кубики
Добре підходять для вивчення цифр, тварин, букв. Мають додатковий сортер. Видайте короб та назвіть цифру, а потім попросіть малюка знайті її та поставити в правильне місце.
Шнурівка
Дрібна моторика рук та сенсорика розвиваються саме в цій грі. Це не просто конструктор, а вироб власними руками.
Пазли
Часи популярності пазлів прийшлися на 2 Тепер вони трансформувалися в цікаві іграшки для дітей яким виповнилося близько півтора року. Суть така: картинка розрізана на декілька частин. Так дитина може розвивати логічне мислення.
До однієї й тієї ж іграшки дитина звикає. Зрештою вона просто є ятовує механіку дій і перестає обдумувати дію. Різні іграшки надавати дитину перед однаковими завданнями в різних інтерпретаціях. Так малюк постійно вчиться вирішати логічну задачу з новими даними.
з повагою, https://uchsnab.com.ua